BizTim Bilişim Teknolojileri

2009’da kurulan şirketimiz mobil ve dijital teknolojiler üzerine projeler üreterek danışmanlık ve yazılım çalışmaları yapmaktadır. İnovatif birçok projeyi hayata geçiren ekibimiz Windows Mobile, iOS ve Android platformlarında kurumsal birçok projeyi hayata geçirmiştir.

İlerleyen yıllarda elektronik yayıncılık (e-kitap, e-dergi, e-gazete) üzerine projeler geliştiren ekibimiz çevrimiçi dijital içerik üretebilecek bir servisi hizmete sunmuştur.

Dijital devrimi yaşadığımız şu günlerde bireysel/kurumsal olarak teknoloji ve internet kullanımının hayatımıza etkilerini gündeme alıp, konuşulmasını sağlamak ve çözümler sunmak için DijitalHayatTV isimli iletişim projesini hayata geçiren ekibimiz; TV, Radyo, YouTubeFacebookPeriscope, Instagram, TwitterSoundCloud, Spotify, Apple Podcasts, Deezer ve Google Podcasts mecralarında yayınlar yapmaktadır.

Ayrıca edindiği tecrübe ile kamuya yönelik Türkiye’deki ilk dijital okur&yazarlık eğitim programını Dijital Hayat Akademisi isimli bir programla başlatmıştır.

http://www.biztim.com